O nas

Jesteśmy nową dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku polskim, która zajmuje się produkcją kopert bąbelkowych, ochronnych. Firma powstała dzięki Projektowi współfinansowanemu przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Mamy nadzieje że to przyczyni się do tego że nasza firma od początku swojej działalności stanie się godnym zaufania partnerem dla wszystkich naszych klientów. Jesteśmy w 100% polskim przedsiębiorstwem. Posiadamy nowoczesną, w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną, dzięki której nasi klienci mogą liczyć na produkty o wysokiej jakości i w rozsądnej cenie.

Obecnie koperty bąbelkowe produkujemy w 13 podstawowych formatach, w dwóch kolorach: białym i brązowym, a także w wymiarach nietypowych, zgodnie z życzeniami klientów. Jesteśmy w stanie wykonać każde nietypowe zamówienie. Maksymalny rozmiar koperty jaki możemy wyprodukować to szerokość 45 cm a długość 65 cm. Oferujemy też koperty konfekcjonowane w opakowaniach foliowych po 10, 25 i 50 szt. Nasze koperty bąbelkowe są wykonane z mocnego papieru jednostronnie gładzonego o wysokiej jakości 80g z powleczeniem polietylenem (PE – to warstwa, która chroni przesyłkę przed wilgocią) oraz specjalnej folii bąbelkowej (polietylenowej LDPE) o średnicy bąbla 8 mm, wysokości bąbla max 5 mm i gramaturze 50 g/m2. Koperta na całej swojej powierzchni ma przyklejoną folię bąbelkową co powoduje lepszą ochronę przesyłek. Koperty posiadają bardzo łatwe zamknięcie, w postaci paska silikonowego o gramaturze 40 g/m2 i szerokości 15 mm, po zerwaniu którego uwidacznia się warstwa mocnego kleju o szerokości 9 mm. Pasek samoklejący na klapce koperty pozwala na jej łatwe i trwałe zamknięcie. Nasze koperty są sklejane na 3 brzegach (z 3 stron- boki i dno kopert) - zgrzewem w rozmiarze 10 mm. Szeroki zgrzew zapobiega przypadkowemu rozdarciu koperty przez ciężki lub ostry przedmiot wewnątrz. Koperty pakowane są w brązowe kartony zaopatrzone w informacyjną etykietę.

Koperty bąbelkowe to koperty z ochronnym wkładem foliowym chroniącym przesyłkę przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. Koperty powietrzne doskonale sprawdzają się przy wysyłce płyt CD, książek, prezentów, dokumentów, części elektronicznych, biżuterii, ubrań oraz innych przedmiotów. Korzystanie z takich kopert umożliwi dotarcie Państwa towaru do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Może również przyczynić się do obniżenia kosztów przesyłek.

Oferujemy również możliwość wykonania nadruków na kopertach bąbelkowych i zwykłych. Termin realizacji oraz cena za nadruk są ustalane indywidualnie.

Korzystając z tego że składniki do produkcji kopert jak i opakowania do ich wysyłki kupujemy w ilościach kontenerowych chcieliśmy poinformować, że jesteśmy także dystrybutorem takich produktów jak: folia bąbelkowa, pudła kartonowe, taśma fingerlift, taśma pakowa w bardzo korzystnych cenach.

Naszym klientom gwarantujemy dogodne warunki współpracy, terminowe dostawy i konkurencyjne ceny.   Zapraszamy do współpracy odbiorców  indywidualnych i hurtowych. Przy zamówieniach hurtowych możliwość indywidualnej negocjacji cen.
Zamówienia na koperty bąbelkowe można składać telefonicznie – tel: 783368847 lub e-mailem na podany adres info@kopertababelkowa.pl

Szukaj w produktach