Regulamin

1. Realizacja zamówienia

Zamówienia można składać wysyłając email na: info@kopertababelkowa.pl, dzwoniąc pod numer 783368847 oraz wysyłając fax na numer: 12 3917304
Czas realizacji zamówienia  to do 2-7 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku. 

2. Formy Płatności

Występują następujące formy płatności:
1) zapłata u kuriera przy odbiorze, tzw. pobranie
2) przedpłata - przelew na konto bankowe

3. Faktury VAT
Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę Vat . Stawka podatku Vat na nasze produkty to 23%. Ceny na naszej stronie to ceny brutto.


4.  DostawaOdbiór osobisty mozliwy tylko w:

Januszowice 116a,

32-090 Słomniki

z jednodniowym wyprzedzeniem

Dostawa

1. Dostawa koperty bąbelkowe

Maksymalnie w jednej paczce wysyłamy 3 kartony kopert bąbelkowych w różnych rozmiarach jest to paczka niestandardowa (nie kwadratowa) koszt wysyłki  takiej paczki 20 zł  czyli np. zamówienie  1 karton koperty bąbelkowe H + 1 karton koperty bąbelkowe F + 1 karton koperty bąbelkowe G.

Jeżeli zamówione są koperty bąbelkowe w tym samym rozmiarze – paczka standardowa (w kształcie kwadratu) – koszt wysyłki takiej paczki 16 zł -  możemy wysłać jako jedną paczkę maksymalnie:

A – 6 kartonów – 1200 szt kopert bąbelkowych A

B – 4 kartony – 800 szt kopert bąbelkowych B

C – 6 kartonów – 600 szt kopert bąbelkowych C

D – 4 kartony – 400 szt kopert bąbelkowych D

E – 4 kartony – 400 szt kopert bąbelkowych E

F – 3 kartony – 300 szt kopert bąbelkowych F

G – 3 kartony – 300 szt kopert bąbelkowych G

H – 3 kartony – 300 szt kopert bąbelkowych H

I – 3 kartony – 150 szt kopert bąbelkowych I

K – 3 kartony – 150 szt kopert bąbelkowych K

L – 3 kartony – 150 szt kopert bąbelkowych L

M – 3 kartony – 150 szt kopert bąbelkowych M

CD – 6 kartonów – 600 szt kopert bąbelkowych CD

koszty wysyłki kopert bąbelkowych paczki standardowe czyli kwadratowe

1 karton – 16 zł

2 kartony – 18 zł

3 kartony – 20 zł

4 kartony – 32 zł

5 kartonów – 34 zł

6 kartonów – 36 zł

7 kartonów – 48 zł

8 kartonów- 50 zł

9 kartonów – 52 zł

10 kartonów – 64 zł

11 kartonów – 66 zł

12 kartonów – 68 zł

13 kartonów- 80 zł

14 kartonów - 82 zl

15 kartonów - 84 zł

16 kartonów – 96 zł

17 kartonów – 98 zł

18 kartonów – 100 zł

19 kartonów – 116 zł

20 kartonów – 118 zł

21 kartonów – 120 zł

22 kartony –  132 zł

23 kartony – 134 zł

24 kartony – 136 zł

25 kartonów – 148 zł

26 kartonów – 150 zł

27 kartonów – 152 zł

28 kartonów – 164 zł

29 kartonów – 166 zł

30 kartonów -  168 zł

2. Dostawa pozostałe produkty (folia bąbelkowa, folia stretch, pudła kartonowe, taśmy pakowe)

Wszystkie te towary są traktowane jako paczki niestandardowe (nie mają kształtu kwadratu) koszt wysyłki 20 zł.

FOLIA BĄBELKOWA

a) Folia bąbelkowa 150 cm x 100 m – 1 rolka = 1 paczka koszt wysyłki 20 zł

b) Folia bąbelkowa 120 cm x 100 m – 1 rolka = 1 paczka koszt wysyłki 20 zł

c) Folia bąbelkowa 100 cm x 100 m – 1 rolka = 1 paczka koszt wysyłki 20 zł

d) Folia bąbelkowa 50 cm x 100 m – 3 rolki = 1 paczka koszt wysyłki 20 zł

e) Folia bąbelkowa 40 cm x 100 m – 4 rolki = 1 paczka koszt wysyłki 20 zł

f) Folia bąbelkowa 30 cm x 100 m – 5 rolek = 1 paczka koszt wysyłki 20 zł

 

 

PUDŁA KARTONOWE

Pudła kartonowe wszystkie rozmiary – 60 szt pudeł kartonowych  = 1 paczka koszt wysyłki 20 zł

 

FOLIA STRETCH

Folia stretch przeźroczysta i czarna -  każde 15 rolek folii stretch = 1 paczka koszt wysyłki 20 zł

 

TAŚMA PAKOWA

 

Taśma pakowa przeźroczysta i brązowa -  każde 180 szt taśmy = 1 paczka koszt wysyłki 20 zł

5. Reklamacje i Odstapienie od umowy

Odstąpienie od umowy

Na każdy nasz produkt dajemy gwarancję i 100 % zadowolenia klienta. Jesteśmy przekonani, że nasz dobrej jakości towar spełni Państwa oczekiwania. Gdyby tak jednak się nie stało jako konsument mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia wysłanego:

pisemnie na adres: EKO PAPER Paweł Leńczowski, 32-090 Słomniki, Januszowice 116a

w formie elektronicznej na adres: info@kopertababelkowa.pl

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas tj. EKO PAPER Paweł Leńczowski, 32-090 Słomniki, Januszowice 116a

o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy, w drodze jednoznacznego oświadczenia, na przykład pismem wysłanym pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


REKLAMACJE


Reklamacje można składać mailowo na adres: info@kopertababelkowa.pl albo pisemnie na adres:

EKO PAPER Paweł Leńczowski, Januszowice 116a, 32-090 Słomniki

Reklamacje będą rozpatrzone do 14 dni roboczych.
EKO PAPER Paweł Leńczowski jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556[1] - 556[3] Kodeksu Cywilnego.

Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres info@kopertababelkowa.pl EKO PAPER Paweł Leńczowski zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.


 

Szukaj w produktach