O nas

Nasza firma zajmuje się produkcją kopert bąbelkowych, ochronnych. Firma powstała dzięki Projektowi współfinansowanemu przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.  Posiadamy nowoczesną, w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną, dzięki której nasi klienci mogą liczyć na produkty o wysokiej jakości i w rozsądnej cenie.

Obecnie koperty bąbelkowe produkujemy w 13 podstawowych formatach, w dwóch kolorach: białym i brązowym, a także w wymiarach nietypowych, zgodnie z życzeniami klientów. Jesteśmy w stanie wykonać każde nietypowe zamówienie.  Oferujemy też koperty konfekcjonowane w opakowaniach foliowych po 10, 25 i 50 szt. Nasze koperty bąbelkowe są wykonane z mocnego papieru jednostronnie gładzonego o wysokiej jakości 80g oraz specjalnej folii bąbelkowej (polietylenowej LDPE).  Koperty posiadają bardzo łatwe zamknięcie, w postaci paska silikonowego , po zerwaniu którego uwidacznia się warstwa mocnego kleju . Pasek samoklejący na klapce koperty pozwala na jej łatwe i trwałe zamknięcie. Nasze koperty są sklejane na 3 brzegach (z 3 stron- boki i dno kopert) - zgrzewem w rozmiarze 10 mm. Szeroki zgrzew zapobiega przypadkowemu rozdarciu koperty przez ciężki lub ostry przedmiot wewnątrz. Koperty pakowane są w pudła kartonowe.

Koperty bąbelkowe to koperty z ochronnym wkładem foliowym chroniącym przesyłkę przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. Koperty powietrzne doskonale sprawdzają się przy wysyłce płyt CD, książek, prezentów, dokumentów, części elektronicznych, biżuterii, ubrań oraz innych przedmiotów. Korzystanie z takich kopert umożliwi dotarcie Państwa towaru do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Może również przyczynić się do obniżenia kosztów przesyłek.

Oferujemy również możliwość wykonania nadruków na kopertach bąbelkowych. Termin realizacji oraz cena za nadruk są ustalane indywidualnie.Naszym klientom gwarantujemy dogodne warunki współpracy, terminowe dostawy i konkurencyjne ceny.   Zapraszamy do współpracy odbiorców  indywidualnych i hurtowych. Przy zamówieniach hurtowych możliwość indywidualnej negocjacji cen.
Zamówienia na koperty bąbelkowe można składać telefonicznie – tel: 783368847 lub e-mailem na podany adres info@kopertababelkowa.pl

Szukaj w produktach